Rozmowy Otwarte USM – Gość specjalny Ewa Szabatin

Już w najbliższą środę, 27.01.2021 o godzinie 18:00 zapraszamy studentów „Dietetyki” i nie tylko na spotkanie z Panią Ewą Szabatin pierwszym gościem naszego nowego cyklu pt. „Rozmowy Otwarte USM”.

Ewa Szabatin jak sama mówi jest zakochana w modzie oraz w zdrowym stylu życia. Tańczy od 10 roku życia. Jest wielokrotną mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich, standardowych i kombinacji 10 tańców, mistrzynią Czech, dwukrotną finalistką Mistrzostwa Świata, wicemistrzynią Pucharu Świata, półfinalistką Mistrzostw Świata w 10 tańcach oraz półfinalistką festiwalu tańca w Blackpool. Reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. W 2006 zadebiutowała jako trenerka tańca w programie rozrywkowym „Taniec z gwiazdami”… dziś trenuję jogę, fitness i promuje czyste i zdrowe jedzenie.

 “Parę lat temu przeszłam dużą metamorfozę. Od tego czasu dostaje bardzo dużo wiadomości i zapytań o to co jem, jak zrobiłam, że dziś wyglądam młodziej niż 10 lat temu.  Stąd pomysł na bloga i prowadzenie kanału na YouTube” – Ewa Szabatin

Jako zawodowa tancerka, Ewa Szabatin wie, jak ważny w życiu jest ruch. Przez ostatnie lata nauczyła się jednak czegoś więcej. Zaczęła dbać o sylwetkę nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz i przeszła totalną przemianę. Dziś Ewa chcę zarażać modą na zdrowie, bo zgodnie z jej motto “bycie modnym nie dotyczy tylko ubrania… bycie modnym to też bycie fit!”

INSTAGRAM : https://www.instagram.com/ewaszabatin/  

BLOG : http://ewaszabatin.pl 

FACEBOOK : https://www.facebook.com/fitfashionfreak/

YOUTUBE : https://www.youtube.com/channel/UCNXBbE05YsiQdtbtQKgNJsA

Ułatwienie dostępu