Wiadomo艣膰 o wojnie, kt贸ra uderzy艂a w Ukrain臋 wstrz膮sn臋艂a ca艂ym 艣wiatem. Ta sytuacja dotkn臋艂a nas osobi艣cie, poniewa偶 zesp贸艂 naszej fundacji jest polsko-ukrai艅ski. Tam zosta艂y ich rodziny, mama, tata, dziewczyna, ch艂opak, przyjaciele.

Z uwagi na aktualn膮 sytuacj臋 prowadzimy g艂贸wnie zbi贸rk臋 dar贸w rzeczowych. Mo偶na je przynosi膰 w godzinach pracy Fundacji (9:00-17:00).

B臋d膮 one przekazywane do punkt贸w pomocowych i stamt膮d dystrybuowane dalej tak, aby trafi艂y w r臋ce os贸b potrzebuj膮cych.

Imigrantami s膮 g艂贸wnie kobiety i dzieci

Wszystkie 艣rodki zebrane na tej zrzutce b臋d膮 przekazane na:

鈥 艢rodki higieny dla dzieci: pampersy, mokre chusteczki, jednorazowe podk艂ady, krem na odparzenia (alantan, linomag, bephanten baby), smoczki, butelki, pieluchy tetrowe dla dzieci, itp.

鈥 艢rodki czysto艣ci: pasty do z臋b贸w, szczoteczki, myd艂a, papier toaletowy, chusteczki higieniczne, szampony, od偶ywki, r臋cznik papierowy, itp.

鈥 呕ywno艣膰 d艂ugoterminow膮: puszki, s艂oiki, batony proteinowe, soki, wod臋, mleko modyfikowane dla dzieci, itp.

鈥 Leki i materia艂y opatrunkowe: celox, gazy ja艂owe, banda偶e, plastry, p艂yny do dezynfekowania, leki przeciwb贸lowe i przeciwzapalne (r贸wnie偶 dla dzieci), czopki dla dzieci, zio艂owe leki uspokajaj膮ce, preparaty na wszy i owsiki

鈥 Poza tym koce i folie termiczne

Zbi贸rka obejmuje zar贸wno pomoc w Polsce, jak i w Ukrainie.

Inicjatorami projektu s膮 nasi pracownicy, kt贸rzy w trosce o swoich rodak贸w chcieliby umo偶liwi膰 im godne 偶ycie w Polsce.

Serdeczno艣ci,

Daria Michalik