Menu

Już jutro, 5 listopada  rusza

XII Edycja Absolvent Talent Days,

która odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie

Absolvent Talent Days to nowoczesne i szybkie podejście do rekrutacji, zaawansowane rozwiązania technologiczne ułatwiające rekrutację „tu i teraz”, to również ponad 100 bezpłatnych szkoleń oraz warsztatów z wartościowymi certyfikatami i spotkania z liderami opinii. Dzięki Absolvent Talent Days szybciej niż dotychczas znajdą Cię w tłumie! To największe wydarzenie karierowe w Polsce, które daje uczestnikom setki możliwości.

W XII edycji Absolvent Talent Days weźmie udział ponad 700 pracodawców z 50 różnych branż. Wśród nich znaleźć będzie można wyjątkowych i nieoczywistych pracodawców m.in. Agencję Wywiadu oraz firmy o międzynarodowej sławie, jak chociażby PwC, State Street Bank czy Grupa Orbis. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji i budować relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

Agencja Wywiadu po raz pierwszy w historii pojawi się wśród młodych – tylko na Absolvent Talent Days!
Agencja Wywiadu jest służbą specjalną odpowiedzialną za pozyskiwanie ekskluzywnych informacji istotnych z punktu bezpieczeństwa zewnętrznego Rzeczypospolitej Polskiej. Pozyskiwane informacje i analizy tworzone przez oficerów Agencji Wywiadu trafiają bezpośrednio do najważniejszych organów państwowych w Polsce. Pozwala to na podejmowanie strategicznych decyzji, które przyczyniają się do utrzymania bezpieczeństwa państwa oraz wzmocnienia pozycji RP na arenie międzynarodowej.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na https://bit.ly/2plFlx7

 

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
pl_PL
en_GB pl_PL