Miło nam poinformować, że już od października uruchamiamy dla Was nowe kierunki studiów podyplomowych, m.in.:

Doradztwo zawodowe i personalne
Asystent osoby z niepełnosprawnością
Trener personalny
Coaching

SPRAWDŹ JUŻ TERAZ!!!

Studia podyplomowe na Uczelni Społeczno-Medycznej w Warszawie charakteryzują się ciekawą i wygodną formą prowadzenia, bowiem nauka odbywa się w trybie zaocznym, w systemie zjazdów weekendowych średnio dwa razy w miesiącu. W związku z tym, z nasza oferta jest skierowana również dla osób aktywnych zawodowo. Studia trwają dwa lub trzy semestry, w zależności od wybranego kierunku. Absolwenci wszystkich kierunków otrzymują solidne wykształcenie, potwierdzone otrzymanym Świadectwem Ukończenia Studiów Podyplomowych. Niektóre kierunki prowadzone przez Uczelnię Społeczno-Medyczną w Warszawie umożliwiają studentom zdobycie niezbędnych i cennych certyfikatów, przygotowują ich również do egzaminów specjalistycznych. Możliwości, jakie zyskują absolwenci naszych studiów podyplomowych są więc niezwykle szerokie i rozwojowe.