Dn 5. grudnia br w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbyła się doroczna Gala  – zwieńczenie IX  już edycji rankingu „100 Kobiet Biznesu” i plebiscytu czytelników na „Kobietę Biznesu 2019”, organizowane przez Puls Biznesu.

„Puls Biznesu” dostrzega i docenia rosnącą rolę kobiet w zarządzaniu przedsiębiorstwami w Polsce, ich wpływ na gospodarkę, a także wytrwałość, odwagę i ambicję. Dlatego w 2011 roku zainaugurował projekt, który ma promować przedsiębiorczość kobiet polskiego świata biznesu, łączyć je, a także inspirować do aktywności i realizowania swoich biznesowych celów i marzeń.

Gościem tegorocznej Gali była dr Beta Mydłowska, założycielka Szkół Beaty Mydłowskiej, na które składają się licea, technika i szkoły policealne oraz Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie.

Podstawowym celem rankingu 100 Kobiet Biznesu jest wymiana doświadczeń i wsparcie dla wszystkich pań, które chcą spełniać się zawodowo i prywatnie, zdobywać wiedzę i dzielić się nią. Jego twórcy mają nadzieję, że lektura sylwetek oraz ścieżek kariery najbardziej liczących się kobiet w polskim biznesie zainspiruje je, doda im skrzydeł i pozwoli uwierzyć we własne możliwości. Ranking najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce jest publikowany w grudniu w specjalnym dodatku do dziennika „Puls Biznesu”. Prezentowane są tam również sylwetki wyjątkowych kobiet polskiego biznesu.

więcej: https://www.pb.pl/100kobietbiznesu/

pl_PL