Menu

STUDIUJ W USM!

Szkoły Beaty Mydłowskiej działają od 1999 roku, obecnie uczęszcza do naszych placówek ponad 2500  studentów, słuchaczy, uczniów. Posiadamy dobrze wyposażone pracownie zawodowe, sale wykładowe zaopatrzone są w odpowiedni sprzęt multimedialny i tablice interaktywne. Niezwykle istotna w naszym programie edukacyjnym jest nauka języków obcych.

Studia I stopnia

Prowadzimy stały nabór na kierunki Pedagogika, Dietetyka, Kosmetologia, Administracja. Kształcenie obejmuje naukę w systemie stacjonarnym lub niestacjonarnym przez 6 semestrów (3 lata).

Studia II stopnia

Oferujemy kierunki Pedagogika, Dietetyka i Kosmetologia. Kształcenie obejmuje naukę w systemie stacjonarnym lub niestacjonarnym przez 4 lub 3 semestry (2 lata lub 1,5 roku dla absolwentów studiów licencjackich tego samego kierunku).

studia
podyplomowe

Studia podyplomowe w WSP to strzał w dziesiątkę dla wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie wykonywania zawodu bez dodatkowego zaplecza wiedzy i doświadczenia na najwyższym poziomie.

 

szkolenia i kursy
certyfikowane

Poza studiami I i II stopnia oraz studiami podyplomowymi prowadzimy zawodowe kursy certyfikowane. Dzięki nim zdobędziesz w relatywnie krótkim czasie potwierdzone certyfikatem uprawnienia.

 

AKTUALNOŚCI

By
On 11.03.2020
W nawiązaniu do decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, który zawiesza na obszarze całego kraju działalność dydaktyczną prowadzoną prz
On 13.02.2020
Szkolenie: 29 lutego 2020 Rola dietetyka w szpitalnym zespole żywieniowym     Szkolenie obejmuje zakres działań dietetyka z szpitalnym z
On 13.02.2020
ZAPRASZAMY na   Szkolenie Uczelni Społeczno-Medycznej w Warszawie oraz Szkół Beaty Mydłowskiej przy współpracy z marką   Chantarelle

PARTNERZY

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
en_GB
pl_PL en_GB

W nawiązaniu do decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, który zawiesza na obszarze całego kraju działalność dydaktyczną prowadzoną przez uczelnie nadzorowane przez MNiSW, dotyczących kształcenia na studiach I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich, doktoranckich, a także szkół doktorskich oraz zajęć na kursach i szkoleniach organizowanych w ramach uczelni, studiach podyplomowych lub w innych formach.

Decyzją Rektora Uczelni Społeczno-Medycznej zajęcia zawieszone są do 10 kwietnia 2020 r.

Zajęcia będą prowadzone zdalne a materiały od wykładowców będą przekazywane do starostów.