ZAPRASZAMY NA NASZE KURSY
w Uczelni Społeczno-Medycznej w Warszawie

Mamy dla Was dwa nowe terminy kursów

„KURS MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ I W ŚREDNIM WIEKU” !

A odbędą się one  25 i 29 lutego br.

PROGRAM:

➡️ Informacje wstępne dotyczące kształtów twarzy, typów cery, problemów i niedoskonałości skóry ze szczególnym uwzględnieniem cery dojrzałej

➡️ Omówienie przygotowania skóry dojrzałej do makijażu

➡️ Etapy wykonywania makijażu z praktycznymi wskazówkami dla cery dojrzałej

🔹 makijaż oka
🔹 nakładanie podkładu z korektorem oraz pudru
🔹 modelowanie twarzy
🔹 malowanie ust
🔹 malowanie brwi i rzęs

➡️ Omówienie aktualnych trendów w makijażu, doboru makijażu do stylizacji oraz podsumowanie dobrych praktyk

➡️ Warsztaty praktyczne – wykonywanie przez uczestniczki makijażu dziennego.

Prowadzący: Piotr Eychler
make-up artist, trener – wizażysta i trener/coach niemal od zawsze, pracował jako wizażysta dla Armaniego, Toma Forda Daiane Brill, Urban Decay współpracuje przy pokazach mody znanych projektantów (Paprocki&Brzozowski, etc), ekspert wizażu i stylizacji w programach telewizyjnych. Specjalista do spraw pielęgnacji. Ciekawie i nietypowo prowadzi warsztaty z technik makijażu oraz szkolenia Dress Code – swoją osobowością dopełnia pełen profesjonalizm.

Warunkiem uczestnictwa w kursach jest uiszczenie opłaty przy zapisywaniu się na nie.

Zapisy i przyjmowanie opłat: USM, ul. Kaleńska 3, Warszawa, tel: +48 22 870 00 01, kom. +48 516 181 116

OPIS KURSU

pl_PL