Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami ma za zadanie koordynować i wykonywać działania mające na celu stworzenie warunków do pełnego uczestnictwa osób niepełnosprawnych we wszystkich obszarach życia akademickiego.

Zakres działania Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami

Kto może skorzystać z Biura?

Z usług Biura może skorzystać każda osoba, która ze względu na niepełnosprawność lub stan swojego zdrowia ma trudności ze studiowaniem w trybie standardowym. Osobami uprawnionymi do korzystania z Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami są:

Wszelkie informacje przekazywane przez studentów pracownikom Biura są objęte zasadą poufności. Do korzystania z wsparcia Biura zapraszamy także pracowników dydaktycznych mających w swoich grupach studentów z niepełnosprawnościami.