Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie
Wydział Nauk Społecznych 2021/2022 – semestr zimowy
Dyżury wykładowców na Platformie Teams na kierunku: Pedagogika

 

Lp Imię i nazwisko pracownika, stopnie naukowe Data dyżuru Godzina
1 dr hab. Ireneusz Białecki 09.10

06.11

21.11

18.12

19.12

08.01

29.01

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

2 dr Rafał Bodarski 31.10

13.11

28.11

12.12

19.12

09.01

23.01

10.30-12.30

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

3 mgr Natalia Busz 09.10

20.11

27.11

28.11

18.12

19.12

08.01

15.01

15.30-17.30

13.00-15.00

10.30-12.30

10.30-12.30

15.30-17.30

15.30-17.30

15.30-17.30

15.30-17.30

4 dr Małgorzata Derfla 10.10

16.10

23.10

30.10

07.11

13.11

20.11

27.11

11.12

19.12

09.01

16.01

30.01

10.30-12.30

13.00-15.00

13.00-15.00

15.30-17.30

15.30-17.30

15.30-17.30

10.30-12.30

15.30-17.30

13.00-15.00

10.30-12.30

15.30-17.30

10.30-12.30

10.30-12.30

5 dr hab. Adam Fijałkowski 09.10

06.11

21.11

16.01

15.30-17.30

13.00-15.00

15.30-17.30

13.00-15.00

6 dr Katarzyna Marlena Gerung 09.10

06.11

21.11

05.12

19.12

08.01

15.01

29.01

13.00-15.00

08.00-10.00

08.00-10.00

08.00-10.00

08.00-10.00

15.30-17.30

15.30-17.30

15.30-17.30

7 dr Joanna Irek 03.10

14.11

11.12

18.12

09.01

22.01

30.01

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

13.00-15.00

15.30-17.30

8 dr Hubert Iwanicki 13.11

14.11

11.12

08.01

29.01

10.30-12.30

08.00-10.00

13.00-15.00

13.00-15.00

10.30-12.30

9 dr Sabina Janik 16.10

30.10

06.11

13.11

20.11

27.11

04.12

11.12

18.12

08.01

15.01

22.01

29.01

10.30-12.30

08.00-10.00

13.00-15.00

10.30-12.30

10.30-12.30

15.30-17.30

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

15.30-17.30

13.00-15.00

13.00-15.00

15.30-17.30

10 dr Maria Januszewska-Warych 02.10

09.10

13.11

20.11

04.12

11.12

18.12

08.01

15.01

22.01

29.01

08.00-10.00

13.00-15.00

08.00-10.00

10.30-12.30

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

08.00-10.00

10.30-12.30

13.00-15.00

08.00-10.00

11 dr Dorota Jawor-Przybyszewska 02.10

16.10

31.10

06.11

14.11

28.11

04.12

12.12

19.12

08.01

15.01

29.01

10.30-12.30

13.00-15.00

08.00-10.00

10.30-12.30

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

08.00-10.00

08.00-10.00

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

12 dr Agnieszka Kolek 09.10

16.10

30.10

13.11

20.11

27.11

05.12

11.12

19.12

09.01

22.01

29.01

10.30-12.30

15.30-17.30

10.30-12.30

10.30-12.30

08.00-10.00

15.30-17.30

10.30-12.30

10.30-12.30

08.00-10.00

10.30-12.30

08.00-10.00

15.30-17.30

13 mgr Grażyna Kołynicz 03.10

17.10

24.10

30.10

07.11

14.11

20.11

04.12

11.12

18.12

08.01

15.01

22.01

29.01

15.30-17.30

15.30-17.30

10.30-12.30

13.00-15.00

15.30-17.30

08.00-10.00

13.00-15.00

15.30-17.30

10.30-12.30

08.00-10.00

08.00-10.00

13.00-15.00

10.30-15.30

08.00-10.00

14 dr Justyna Kopczyńska-Wisz 16.10

30.10

14.11

27.11

11.12

18.12

22.01

13.00-15.00

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

15.30-17.30

10.30-12.30

10.30-12.30

15 mgr Ewa Małachowska 17.10

30.10

27.11

19.12

10.30-12.30

10.30-12.30

13.00-15.00

15.10-17.30

16 dr Paweł Migała 09.10

06.11

04.12

18.12

29.01

13.00-15.00

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

15.30-17.30

17 dr Beata Mydłowska 02.10

07.11

21.11

05.12

08.01

15.01

29.01

10.30-12.30

15.30-17.30

15.30-17.30

15.30-17.30

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

18 dr Katarzyna Nawrocka 10.10

17.10

31.10

06.11

14.11

27.11

12.12

18.12

08.01

15.01

23.01

13.00-15.00

15.30-17.30

10.30-12.30

10.30-12.30

15.30-17.30

10.30-12.30

15.30-17.30

13.00-15.00

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

19 dr hab. Kazimierz Pierzchała 02.10

16.10

13.11

27.11

22.01

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

20 mgr Beata Pisarska 03.10

10.10

14.11

11.12

18.12

15.01

29.01

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

15.30-17.30

15.30-17.30

21 dr Joanna Rasławska-Socha 06.11

21.11

04.12

11.12

18.12

08.01

16.01

22.01

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

10.30-12.30

15.30-17.30

10.30-12.30

13.00-15.00

10.30-12.30

22 prof. Małgorzata Sekułowicz 09.10

21.11

04.12

18.12

09.01

16.01

20.01

13.00-15.00

13.00-15.00

15.30-17.30

08.00-10.00

15.30-17.30

08.00-10.00

10.30-12.30

23 dr Karina Szafrańska 02.10

16.10

31.10

11.12

19.12

09.01

22.01

13.00-15.00

13.00-15.00

15.30-17.30

15.30-17.30

15.30-17.30

10.30-12.30

10.30-12.30

24 dr Krzysztof Szamburski 16.10

27.11

11.12

08.01

22.01

29.01

15.30-17.30

10.30-12.30

10.30-12.30

13.00-15.00

10.30-12.30

10.30-12.30

25 prof. Jolanta Szempruch 30.10

14.11

27.11

12.12

18.12

08.01

16.01

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

10.30-12.30

10.30-12.30

13.00-15.00

15.30-17.30

26 dr Blanka Ulążka 02.10

09.10

16.10

30.10

06.11

13.11

20.11

27.11

05.12

12.12

15.01

22.01

29.01

08.00-10.00

15.30-17.30

15.30-17.30

10.30-12.30

10.30-12.30

15.30-17.30

15.30-17.30

08.00-10.00

15.30-17.30

10.30-12.30

13.00-15.00

08.00-10.00

08.00-10.00

27 dr Adam Żardecki 02.10

06.11

27.11

05.12

18.12

08.01

29.01

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

10.30-12.30

28 dr hab. Hanna Żuraw 02.10

30.10

13.11

20.11

27.11

05.12

12.12

18.12

08.01

16.01

29.01

15.30-17.30

10.30-12.30

13.00-15.00

15.30-17.30

15.30-17.30

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

15.30-17.30

10.30-12.30

13.00-15.00

30 prof. Stanisław Urbański 17.10

13.11

20.11

27.11

11.12

19.12

22.01

23.01

29.01

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

10.30-12.30

Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie
Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu 2021/2022 – semestr zimowy
Dyżury wykładowców na Platformie Teams na kierunku: Dietetyka, Kosmetologia

 

Lp Imię i nazwisko pracownika, stopnie naukowe Data dyżuru Godzina
1 Mgr Banaś Elżbieta 03.10

16.10

30.10

13.11

11.12

08.01

22.01

15.30-17.30

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

12.00-14.00

15.30-17.30

2 Mgr Bieżuński Andrzej 31.10

13.11

28.11

12.12

19.12

09.01

23.01

13.00-15.00

12.00-14.00

10.30-12.30

08.00-10.00

10.00-12.00

10.30-12.30

10.00-12.00

3 mgr Cupryś Dorota 09.10

20.11

27.11

28.11

11.12

19.12

22.01

30.01

15.30-17.30

12.00-14.00

11.30-13.30

10.30-12.30

15.30-17.30

09.30-11.30

15.30-17.30

08.00-10.00

4 Dr Dominik Piotr 02.10

17.10

23.10

30.10

14.11

28.11

11.12

19.12

08.01

22.01

30.01

 

10.30-12.30

10.30-12.30

10.00-12.00

10.30-12.30

10.30-12.30

13.00-15.00

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

12.00-14.00

5 Mgr Durajczyk Beata 02.10

16.10

23.10

13.11

20.11

04.12

18.12

08.01

22.01

13.00-15.00

15.30-17.30

15.30-17.30

10.30-12.30

10:30-12:30

13:00-15:00

10:30-12:30

13:00-15:00

10:30-12:30

6 Eychler Piotr 03.10

21.11

21.11

18.12

08.01

29.01

10.30-12.30

13.00-15.00

08.00-10.00

13.00-15.00

13.00-15.00

10.30-12.30

7 dr Fabisiak Anna 09.10

23.10

06.11

04.12

19.12

16.01

29.01

10.30-12.30

13.00-14.00

10.30-12.30

13.00-15.00

10.30-12.30

10.30-12.30

13.00-15.00

8 Dr Goik Urszula 10.10

23.10

06.11

13.11

27.11

09.01

13.00-15.00

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

13.00-15.00

10:30-12:30

9 dr Grzegory Piotr 16.10

24.10

06.11

21.11

04.12

11.12

18.12

08.01

22.01

29.01

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

10.30-12.30

10.30-12.30

13.00-15.00

08.00-10.00

13.00-15.00

13.00-15.00

10 Dr Izdebski Albert 13.11

20.11

04.12

05.12

08.01

15.01

10.30-12.30

10.30-12.30

08.00-10.00

08.00-10.00

10.30-12.30

08.00-10.00

 

11 Dr Kołodyńska Gabriela 09.10

23.10

31.10

06.11

14.11

28.11

04.12

12.12

19.12

08.01

15.01

29.01

08.00-10.00

10.00-12.00

08.00-10.00

10.30-12.30

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

08.00-10.00

08.00-10.00

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

12 Dr Krotki Monika 02.10

23.10

20.11

04.12

11.12

18.12

15.01

16.01

 

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

08.00-10.00

15.30-17.30

10.30-12.30

10.30-12.30

08.00-10.00

13 Dr Mańkowska-Pliszka Hanna 03.10

17.10

24.10

30.10

07.11

14.11

20.11

04.12

11.12

18.12

08.01

15.01

22.01

29.01

15.30-17.30

15.30-17.30

10.30-12.30

13.00-15.00

15.30-17.30

08.00-10.00

13.00-15.00

15.30-17.30

10.30-12.30

08.00-10.00

08.00-10.00

13.00-15.00

10.30-15.30

08.00-10.00

14 Mgr Naurecka Magdalena 09.10

24.10

14.11

27.11

11.12

18.12

22.01

10.30-15.00

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

15.30-17.30

15.30-17.30

10.30-12.30

15 mgr Neumann Ewa 17.10

30.10

27.11

19.12

08.00-10.00

15.30-17.30

10.30-12.30

15.10-17.30

16 Dr Niedbała Mateusz 03.10

06.11

05.12

18.12

29.01

13.00-15.00

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

13.00-15.00

17 Dr Pluciński Franciszek 02.10

07.11

21.11

05.12

08.01

15.01

29.01

08.00-10.00

15.30-17.30

15.30-17.30

15.30-17.30

13.00-15.00

13.00-15.00

10.30-12.30

18 Prof. Russel Stefan 30.10

14.11

27.11

12.12

18.12

08.01

15.01

23.01

08.00-10.00

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

10.30-12.30

15.30-17.30

13.00-15.00

10.30-12.30

19 Prof. Rykowski Andrzej 02.10

16.10

13.11

27.11

22.01

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

20 Dr Wiaderny-Bidzińska Krystyna 03.10

10.10

14.11

11.12

18.12

15.01

29.01

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

10.30-12.30

13.00-15.00

15.30-17.30

15.30-17.30

21 Dr Wnukowska Natalia 06.11

21.11

04.12

11.12

18.12

08.01

16.01

22.01

13.00-15.00

08.00-10.00

13.00-15.00

08.00-10.00

08.00-10.00

08.00-10.00

10.30-12.30

10.30-12.30