Studia podyplomowe USM

Zapraszam do kontaktu!

DR MARLENA KATARZYNA GERUNG

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych

tel. 668-140-440

dziekan.wns@usmbm.edu.pl 

STUDIA PODYPLOMOWE – ONLINE

Uczelnia Społeczno-Medyczna wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów a jednocześnie biorąc pod uwagę potrzeby rynku pracy oraz zmieniające się na nim trendy oferuje naukę na Studiach Podyplomowych w formie ONLINE.

Dlaczego studia ONLINE?

  • Bo oszczędzamy twój czas oraz koszty dojazdu do Uczelni
  • Dajemy możliwość nauczania w wybranym przez ciebie miejscu
  • Posiadamy możliwości i umiejętności kształcenia na odległość

Oferujemy studia podyplomowe w obszarach DIETETYKI, KOSMETOLOGII, PEDAGOGIKI I ZARZĄDZANIA

Absolwenci wszystkich kierunków niezależnie od formy kształcenia otrzymują świadectwo ukończenia Studiów Podyplomowych zgodne z przepisami obowiązującego prawa.

Studia Podyplomowe skierowane są do absolwentów szkół wyższych posiadających tytuł licencjata, magistra lub inżyniera, zamierzających pogłębić wiedzę, doskonalić się osobowo i zawodowo oraz podnosić swoje kompetencje i zdobywać nowe kwalifikacje.

O wysoką jakość kształcenia dba wykwalifikowana kadra, w skład której wchodzą nauczyciele akademiccy oraz praktycy, eksperci i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w nauczanym kierunku.

W wybranych kierunkach studiów wymagających nabycia umiejętności praktycznych zajęcia prowadzone będą w formie kształcenia hybrydowego.

Jeżeli jesteś zarejestrowany w Powiatowym Urzędzie Pracy i chciałbyś zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, istnieje możliwość sfinansowania studiów podyplomowych przez Twój PUP.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Organizacja i zarządzanie oświatą

Zarządzanie w ochronie zdrowia

Przygotowanie pedagogiczne dla nauczycieli

Terapia pedagogiczna

Wczesne wspomaganie rozwoju ze wsparciem rodziny

Komunikacja społeczna

Doradztwo zawodowe i personalne

Edukacja obywatelska

Edukacja zdrowotna

Resocjalizacja i socjoterapia

Wczesna interwencja logopedyczna

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe bądź poszerzyć wiedzę z wąskiej dziedziny? A może nieustannie poszukujesz nowych ścieżek rozwoju? Niezależnie od tego, czy masz tytuł licencjata, magistra czy inżyniera, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego instytutu studiów podyplomowych w Warszawie. Oferujemy kierunki, które zainteresują zarówno osoby zainteresowane konkretnie branżą sportową, rozrywkową, jak i szeroko pojętą edukacją. Podczas zajęć studenci mają okazję poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę i – co więcej – nabyć kompetencje twarde oraz miękkie.

Postaw na edukację i wybierz instytut studiów podyplomowych w Warszawie

Studia podyplomowe na Uczelni Społeczno-Medycznej w Warszawie zostały stworzone z myślą o osobach, które pomimo posiadania dyplomu ukończenia studiów pierwszego lub drugiego stopnia chętnie poświęcają wolny czas na samodoskonalenie. Studium podyplomowe odbywa się w Warszawie podczas weekendów średnio dwa razy w miesiącu. W zależności od tematyki może ono trwać dwa bądź trzy semestry. Z tego też względu studia podyplomowe w Warszawie to doskonała propozycja dla osób aktywnych zawodowo, chcących nabyć niezbędne umiejętności biorąc pod uwagę potrzeby współczesnego rynku pracy oraz potencjalnych pracodawców. Po ukończeniu nauki absolwenci otrzymują Świadectwo Ukończenia Studiów Podyplomowych oraz certyfikaty, potwierdzających nabytą wiedzę oraz umiejętności.

Jakie studia podyplomowe oferuje Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie?

Studia podyplomowe w Warszawie to doskonały sposób na poszerzenie wiedzy z interesującej Cię dziedziny. Chcąc zapewnić przyszłym studentom jak najlepsze warunki do rozwoju, oferujemy studia podyplomowe z pedagogiki, zarządzania, kosmetologii i dietetyki. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że po ukończeniu nauki na Uczelni Społeczno-Medycznej każdy absolwent nie tylko kontynuuje podążanie wyznaczoną ścieżką, ale przede wszystkim posiada szerokie perspektywy zawodowe.

Społeczno-medyczne studia podyplomowe w Warszawie

Oferujemy studia podyplomowe w Warszawie o profilu społeczno-medycznym. Przygotowaliśmy program skierowany dla absolwentów uczelni wyższych, którzy poszukują dodatkowego obszaru kształceniu w celu poszerzenia wiedzy i horyzontów. Naszą ofertę kierujemy do kandydatów poszukujących miejsca, gdzie szczególną uwagę poświęca się na wykładanie teorii nie zapominając o aspekcie praktycznym. Nasza kadra składa się ze specjalistów, którzy w swojej dziedzinie wykorzystują różnorodne techniki nauczania, aby kształcenie było czystą przyjemnością.

Ponadto korzystamy ze specjalistycznych laboratoriów i pracowni, aby spełnić najwyższe standardy i oczekiwania naszych studentów. Jesteśmy przekonani, że przedstawiona oferta pozwoli na uzyskanie dodatkowych kompetencji zawodowych. Rekrutacja na studia podyplomowe w Warszawie jest bardzo prosta. Warunkiem przyjęcia na jeden z kierunków studiów podyplomowych jest dostarczenie dyplomu ukończenia studiów i fotografii zgodnej ze specyfikacją techniczną. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Studia podyplomowe w Warszawie – dlaczego warto?

Dokształcanie się i poszerzanie swoich kompetencji zawodowych jest mile widziane w wielu firmach, instytucjach czy zakładach pracy. Studia podyplomowe w Warszawie na Uczelni Społeczno-Medycznej to dobry pomysł nie tylko na poszerzenie swojej wiedzy teoretycznej, ale również zdobycie umiejętności praktycznych w określonym kierunku. Dlatego też jest to korzystne rozwiązanie dla osób, które myślą o awansie na wyższe stanowisko, o zmianie branży, w której pracują czy po prostu są pasjonatami danej dziedziny naukowej. To szansa nie tylko dla młodych, ale również osób starszych, które chciałyby poszerzyć swoje kompetencje zawodowe, żeby dostać wymarzoną pracę. To także dobry sposób na przygotowanie się do egzaminów praktycznych.

Po pomyślnej obronie pracy dyplomowej student otrzymuje niezbędne certyfikaty poświadczające nabytą wiedzę i umiejętności w określonej dziedzinie. W celu doskonalenia zawodowego i osobistego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z kierunkami studiów podyplomowych w Warszawie realizowanych przez specjalistów, ekspertów oraz dydaktyków USM z wieloletnim doświadczeniem.

 

Uczelnia społeczno-Medyczna w Warszawie, wychodząc na przeciw potrzebom studentów, oferuje studia podyplomowe online. Studia podyplomowe trwają dwa lub trzy semestry, a spotkania odbywają się średnio dwa razy w miesiącu, w czasie weekendów, według wcześniej ustalonego harmonogramu. Na kierunkach, które wymagają nabycia umiejętności praktycznych, zajęcia będą prowadzone w systemie hybrydowym.

Odnieś z nami sukces zawodowy!

Ułatwienie dostępu