Fundacja Beneficjum i USM pomagają💙💛

Wiadomość o wojnie, która uderzyła w Ukrainę wstrząsnęła całym światem. Ta sytuacja dotknęła nas osobiście, ponieważ zespół naszej fundacji jest polsko-ukraiński. Tam zostały ich rodziny, mama, tata, dziewczyna, chłopak, przyjaciele.

Z uwagi na aktualną sytuację prowadzimy głównie zbiórkę darów rzeczowych. Można je przynosić w godzinach pracy Fundacji (9:00-17:00).

Będą one przekazywane do punktów pomocowych i stamtąd dystrybuowane dalej tak, aby trafiły w ręce osób potrzebujących.

Imigrantami są głównie kobiety i dzieci

Wszystkie środki zebrane na tej zrzutce będą przekazane na:

• Środki higieny dla dzieci: pampersy, mokre chusteczki, jednorazowe podkłady, krem na odparzenia (alantan, linomag, bephanten baby), smoczki, butelki, pieluchy tetrowe dla dzieci, itp.

• Środki czystości: pasty do zębów, szczoteczki, mydła, papier toaletowy, chusteczki higieniczne, szampony, odżywki, ręcznik papierowy, itp.

• Żywność długoterminową: puszki, słoiki, batony proteinowe, soki, wodę, mleko modyfikowane dla dzieci, itp.

• Leki i materiały opatrunkowe: celox, gazy jałowe, bandaże, plastry, płyny do dezynfekowania, leki przeciwbólowe i przeciwzapalne (również dla dzieci), czopki dla dzieci, ziołowe leki uspokajające, preparaty na wszy i owsiki

• Poza tym koce i folie termiczne

Zbiórka obejmuje zarówno pomoc w Polsce, jak i w Ukrainie.

Inicjatorami projektu są nasi pracownicy, którzy w trosce o swoich rodaków chcieliby umożliwić im godne życie w Polsce.

Serdeczności,

Daria Michalik