Monografia pokonferencyjna

Miło nam poinformować, że w ramach I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej zorganizowaną przez Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Uczelni Społeczno- Medycznej w Warszawie oraz Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, która odbyła się 12 stycznia 2021 r.,  pod tytułem „Dietetyka i kosmetologia a zdrowy styl życia” wygłoszone zostały referaty i doniesienia, które opublikowane zostały w Monografii pt. „Dietetyka i kosmetologia a zdrowy styl życia”

Monografia dostępna jest do kupienia tutaj

„Recenzowana monografia stanowi rzetelne źródło wiedzy i popularyzacji badań, prowadzonych przez autorów poszczególnych artykułów w różnych obszarach związanych z promocją zdrowia. Monografia może stanowić lekturę uzupełniającą dla każdego badacza zajmującego się promocją zdrowia i zdrowego stylu życia, w tym dla studentów kierunków kosmetologii i dietetyki. Publikacja stanowi tym samym cenne uzupełnienie podobnych pozycji ukazujących się na polskim rynku wydawniczym.”

Prof. dr hab. Andrzej Rykowski