Drodzy Studenci, sercem­čĺÖ­čĺŤ jeste┼Ťmy z Wami i Waszymi bliskimi ­č卭čĺÖ

Wszyscy z niepokojem ┼Ťledzimy sytuacj─Ö za nasz─ů wschodni─ů granic─ů.

Solidaryzujemy się z całym narodem ukraińskim, ale przede wszystkim wspieramy naszych ukraińskich kolegów, studentów USM.

Fundacja Beneficjum organizuje pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie. Utworzyli┼Ťmy zbi├│rk─Ö: https://beneficjum.com/projects-post/z_calego_serca_dla_ukrainy

Wsparcie, kt├│re oferujemy to:

• Pomoc w znalezieniu pracy oraz miejsca zamieszkania;
  • Pomoc rzeczow─ů: paczki ┼╝ywno┼Ťciowe, ┼Ťrodki czysto┼Ťci i chemii gospodarczej, leki, odzie┼╝;
  • Konsultacj─Ö i terapi─Ö psychologiczn─ů;
  • Nauk─Ö j─Özyka polskiego;
  • Porady prawne oraz pomoc w przygotowaniu pism urz─Ödowych.

Zorganizowali┼Ťmy autokar, kt├│ry b─Ödzie zabiera─ç ukrai┼äskich uchod┼║c├│w z granicy. Jeste┼Ťmy na etapie ustale┼ä miejsc noclegowych dla uchod┼║c├│w.

Kochani, ka┼╝da pomoc ma znacznie, wp┼éata, udost─Öpnienie czy przekazanie dar├│w. Ka┼╝da osoba, kt├│ra ma miejsca noclegowe, jest psychologiem, prawnikiem lub innym specjalist─ů lub ma mo┼╝liwo┼Ť─ç wsparcia mo┼╝e zg┼éosi─ç ch─Ö─ç pomocy do nas.

Dzi─Ökujemy.

Ułatwienie dostępu