Drodzy Studenci, sercem馃挋馃挍 jeste艣my z Wami i Waszymi bliskimi 馃挍馃挋

Wszyscy z niepokojem 艣ledzimy sytuacj臋 za nasz膮 wschodni膮 granic膮.

Solidaryzujemy si臋 z ca艂ym narodem ukrai艅skim, ale przede wszystkim wspieramy聽naszych ukrai艅skich koleg贸w, student贸w USM.

Fundacja Beneficjum organizuje pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie. Utworzyli艣my zbi贸rk臋: https://beneficjum.com/projects-post/z_calego_serca_dla_ukrainy

Wsparcie, kt贸re oferujemy to:

• Pomoc w znalezieniu pracy oraz miejsca zamieszkania;
  • Pomoc rzeczow膮: paczki 偶ywno艣ciowe, 艣rodki czysto艣ci i chemii gospodarczej, leki, odzie偶;
  • Konsultacj臋 i terapi臋 psychologiczn膮;
  • Nauk臋 j臋zyka polskiego;
  • Porady prawne oraz pomoc w przygotowaniu pism urz臋dowych.

Zorganizowali艣my autokar, kt贸ry b臋dzie zabiera膰 ukrai艅skich uchod藕c贸w z granicy. Jeste艣my na etapie ustale艅 miejsc noclegowych dla uchod藕c贸w.

Kochani, ka偶da pomoc ma znacznie, wp艂ata, udost臋pnienie czy przekazanie dar贸w. Ka偶da osoba, kt贸ra ma miejsca noclegowe, jest psychologiem, prawnikiem lub innym specjalist膮 lub ma mo偶liwo艣膰 wsparcia mo偶e zg艂osi膰 ch臋膰 pomocy do nas.

Dzi臋kujemy.

U艂atwienie dost臋pu