Międzynarodowe Seminarium

Zapraszamy do udziału w

Międzynarodowym Seminarium: Preventing educational and social exclusion of youth at-risk in different European contexts. Challenges and opportunities,

które odbędzie się w dniu 22 marca 2023 r. w Auli 0.410, budynku Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 55, w Warszawie, w godz. 9:00–15:00.

Seminarium organizuje zespół realizujący projekt „Co-created Education and Social Inclusion” (COSI.ed).

W trakcie seminarium badacze i praktycy z 5 krajów europejskich (Norwegii, Danii, Hiszpanii, Portugalii i Polski) zaprezentują dobre praktyki w pracy z młodzieżą zagrożoną wykluczeniem edukacyjnym i społecznym oraz wyniki dotychczasowych badań prowadzonych w ramach projektu COSI.ed, finansowanego ze środków Erasmus+.

Seminarium odbywa się w języku angielskim.

Organizatorzy nie zapewniają tłumaczenia wystąpień na język polski.

W załączeniu znajduje się zaproszenie oraz szczegółowy program seminarium.
Należy potwierdzić udział w seminarium poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego pod poniższym linkiem do dnia 19 marca 2023: