Studenckie Koła Naukowo-Artystyczne

Witajcie!

Zapraszamy do aktywności w naszych nowo powstałych Kołach Naukowo-Artystycznych! Przedstawione działania, formy i metody oraz tematyka stanowią propozycje dla Studentów. Liczymy na inicjatywę i zachęcamy do uczestnictwa w Kołach.

 

Jesteś aktywny, cenisz sobie kontakt z ludźmi, masz głowę pełną pomysłów i chcesz się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia?

Dołącz do jednego z już istniejących Kół Naukowych Uczelni Społeczno-Medycznej w Warszawie albo… utwórz własne.

Masz inny pomysł? Super! Znajdź opiekuna wśród nauczycieli akademickich USM, przedstaw mu swój pomysł, zainteresuj nim kolegów i do dzieła!

Możesz też skorzystać z aktualnej oferty!

W naszej Uczelni działa kilka Kół Naukowo-Artystycznych, zrzeszających od kilku do kilkudziesięciu członków. Zobacz czym się zajmują, a może właśnie w którymś z nich znajdziesz miejsce dla siebie.

Działalność w kole naukowym jest dla wielu studentów pierwszą okazją do wykorzystania w praktyce wiedzy zdobytej na studiach. Realizowane projekty sprawiają, że student przestaje być jedynie odbiorcą treści, a zaczyna ją tworzyć i aktywnie wykorzystywać.

Taka działalność pozwala na rozwój wielu umiejętności warsztatowych, doskonali w zakresie różnych dziedzin nauki, a także wspomaga kompetencje pracy w grupie i rozwiązywania nietypowych problemów, ponadto uczy systematyczności i wytrwałości w działaniu.

Poznaj studenckie koła naukowo-artystyczne działające w Uczelni Społeczno-Medycznej, zobacz jak studenci rozwijają swoje pasje i zainteresowania! Dołącz do nas!

POZNAJ STUDENCKIE KOŁA NAUKOWO-ARTYSTYCZNE

Ułatwienie dostępu