Studencki Nobel. Od Studentów dla Studentów.

Rozpoczyna się XV edycja Studenckiego Nobla dla studentów z całej Polski! 

Niezależne Zrzeszenie Studentów zaprasza wszystkich studentów chcących podzielić się swoimi osiągnięciami w zakresie nauki, sztuki oraz działań społecznych do wzięcia udziału w tej inicjatywie. 

Studencki Nobel propaguje rozwój nauki i sztuki, wspiera idee wolontariatu oraz ułatwia młodym i zdolnym ludziom start w przyszłość. 

To ogólnopolski program stypendialny w pełni tworzony przez organizację studencką. Niezależne Zrzeszenie Studentów od lat pragnie, aby młodzi ludzie pokazywali swoje osiągnięcia, stale się rozwijali i otrzymywali dobry start w przyszłość, stąd już XV edycja konkursu. Program daje wiele możliwości rozwoju, poszerzenia doświadczenia oraz zdobycia nowych kontaktów. 

W trakcie Gali Finałowej konkursu zwycięzcy otrzymają nagrody o łącznej wartości 50 000 zł, ufundowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Aby aplikować wystarczy wejść na stronę studenckinobel.info.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zapisy trwają do 25.03.2024r. 

Zachęcamy do zgłaszania się oraz śledzenia social mediów projektu:

https://www.facebook.com/StudenckiNobelpl  

 

https://www.instagram.com/studencki.nobel/            

 

 

Studencki Nobel. Od Studentów dla Studentów.

Ułatwienie dostępu