Drodzy studenci Dietetyki!

Po raz pierwszy nasza Uczelnia Społeczno-Medyczna uczestniczy aktywnie w Międzynarodowym Programie ERASMUS+.

Jest to dla nas wielkie wyróżnienie.

Składa się na to możliwość uczestnictwa w zajęciach praktycznych w renomowanej uczelni w Kownie (Litwa). Liczny udział studentów (pierwszego i drugiego stopnia) naszej Uczelni pozwoli na zdobycie przez Państwa nowych, bardzo potrzebnych umiejętności.

Mieszany program intensywny (BIP- Blended Intensive Programme) to krótkotrwała mobilność fizyczna za granicę (5 dni).

Planowany termin pobytu w Kownie 24-29.06.2024 r.

Przewidywane są też wykłady on-line (pierwszy termin 21.06.24).

Zapraszamy i bardzo zachęcamy do rekrutacji.

Cały program BIP jest sfinansowany z przyznanych środków (szczegóły w załączniku). Można zyskać 3 ECTS na zaliczenie przedmiotów z toku studiów.

Wszelkich informacji udziela Pani Dziekan Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu dr hab. Maria Jeznach.

Bardzo liczymy na współpracę!

załącznik – OGÓLNE ZASADY KWALIFIKACJI I REALIZACJI PROGRAMU

PROGRAM WYKŁADÓW