Akademia Bandi Masterclass

Zabiegi odmładzające to jedne z najbardziej popularnych obecnie procedur stosowanych w salonach kosmetycznych. Jednocześnie jednak ogromne wyzwanie dla specjalistów, ze względu na złożoność mechanizmu starzenia się skóry. Kluczem do sukcesu jest tu holistyczne podejście i wiedza z różnych dziedzin nauki.

Dlatego zapraszamy Was serdecznie do udziału w Akademii Bandi Masterclass – Najskuteczniejsze metody walki z objawami starzenia się skóry, gdzie w czterech kluczowych panelach zostanie szeroko omówiona tematyka z zakresu anti-aging:

· 07.03.2022 Panel dermatologiczny pt. „Procesy endogenne i egzogenne zachodzące w organizmie wraz z wiekiem i ich wpływ na wygląd skóry” – poprowadzi dr Ewa Rybicka.

· 14.03.2022 Panel fizjoterapeutyczny pt. „Rola, techniki i funkcja masażu w kontekście profilaktyki anti-aging” – poprowadzi dr n. społ. kosmetolog Sława Połoczańska-Godek.

· 21.03.2022 Panel technologiczny pt. „Surowce i substancje aktywne wykorzystywane technologiach laboratoryjnych i ich wpływ na procesy starzenia się” – poprowadzi dyrektor badań i  rozwoju Bandi Magdalena Dzienisik.

· 28.03.2022 Panel kosmetologiczny pt. „Skuteczne zabiegi kosmetyczne jako profilaktyka i przeciwdziałanie objawom starzenia się skóry” – poprowadzą key account manager Bandi Jolanta Wysocka i szkoleniowiec Bandi Agata Rybak.

Akademia Bandi Masterclass to unikalne treści poparte doświadczeniem Ekspertów. To szeroka wiedza podana w pigułce, która pozwoli oszczędzić czas na poszukiwania odpowiedzi na kluczowe pytania o tematyce anti-aging. To idealny sposób, by podnieść prestiż swojego salonu* i kompetencje personelu.

Informacje dotyczące wydarzenia i rejestracja dostępne są pod linkiem:

kliknij i zobacz

*Uczestnicy Akademii otrzymają dyplom Ekspert Anti-Aging wraz z szeroką promocją tytułu przez Bandi.


Ułatwienie dostępu